Fiery Command WorkStation 6.1 – Montaj ve diğer iş hazırlama araçlarının kullanımı


Kaynaklar

Seminerlerimizden birine katılamadınız mı? Tekrar mı izlemek istiyorsunuz? Aşağıda sunum ve seminer kaydı için linki bulabilirsiniz:

 Ekranın yanında bulunan diğer değerli bilgi kaynaklarından da faydalanmayı unutmayın! Bu dökümanlar şu anda yalnızca İngilizce'dir.

Gelecek seminerlerimizi kaçırmayın!

Gelecek seminerlerimizi kaçırmayın! Kayıt Olun!

Kayıtlı seminerler

İzlemek için efi.com/wofwebinars.

Fiery Command WorkStation sayfa 6 – Yenilikler bölümünden Command WorkStation'ın son sürümüyle ilgili tüm bilgilere ulaşın, zengin kaynaklara erişin ve Fiery sistemi ile Fiery sunucu sürümünüzün desteklenip desteklenmediğini öğrenin.


Learning@EFI – Ücretsiz videolar, kurslar, nasıl yapılır kılavuzları ve çok daha fazlası için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde 7/24 hizmet veren isteğe bağlı öğrenme platformumuza erişin.


30 günlük ücretsiz deneme sürümleri  – rel="noopener noreferrer" Ücretsiz Fiery Impose, Fiery JobMaster, Fiery JobFlow ve Fiery Graphic Arts Package, Premium Edition deneme sürümlerinizi isteyin. terms.


Fiery Forumları – Fiery Forumları'na katılıp Fiery kullanıcılarından ve uzmanlarından oluşan topluluk ile iletişime geçin. En iyi uygulamalarla ilgili bilgi edinin ve teknik sorularınıza cevap bulun.