Webinář Svět Fiery: Tiskněte přímé barvy v maximální možné barevné shodě


Zmeškal/a jste webinář? Nebo se snad na něj chcete podívat znovu? Zde naleznete:

Kromě toho vám doporučujeme, abyste využili cenné zdroje, které jsme zmínili během prezentace. Tyto zdroje i další zdroje najdete vpravo.

Rozšiřte své znalosti dále s Learning@EFI
EFI nyní nabízí bezplatný a neomezený přístup ke všem e-learningovým kurzům, které můžete nalézt na webové rel="noopener noreferrer" stránce learning.efi.com
*Kurzy jsou v současné době pouze v angličtině.


Minulé webináře
Nie przegap przyszłych sesji szkoleniowych World of Fiery. Możesz też oglądnąć sesje, które już się odbyły. Odwiedź naszą stronę internetową efi.com/wofwebinars.
Konfigurace nastavení barev Fiery pro optimalizaci kvality tisku – Tento dokument poskytuje stručný přehled o funkcích a hodnotách správy barev společně s obecnými pokyny pro konfiguraci nastavení barev na řídicí jednotce Fiery pro konkrétní typy workflow. 


ABCColor

Průvodce ABC barev – Tento průvodce definuje pojmy a měření týkající se barev a vysvětluje nástroje a procesy spojené s výrobou dobrých barev a také vysvětluje rozložení v lehce srozumitelných pojmech. 
Stránka s online zdroji Fiery –  Navštivte tuto stránku za účelem stažení produktů, získání informací o školení, nalezení podpůrných zdrojů a dalších informací. WOF Newsletter


Zpravodaj Svět Fiery – Prohlédněte si nejnovější číslo na stránce EFI.com/WOF a přihlaste se k odběru budoucích vydání.